Randkowy tutorial - każdy szczegół ma znaczenie czyli jak się ubrać

Niby proste, a jednak gdy przychodzi moment wyboru wpadamy w panikę. Co wybrać, by wyglądać elegancko, a jednocześnie czuć się komfortowo? Czy dany element ubioru nie jest zbyt ekstrawagancki, wyzywający, a może po prostu niemodny? Pytań jest wiele, a my znamy odpowiedź na nie wszystkie.

 

Zasada nr. 1

Pierwsza randka wiąże się z wieloma trudnymi decyzjami do podjęcia. Zarówno panie jak i panowie mają jednak jeden, ten sam problem – w co się ubrać? Najważniejsza zasada, która obowiązuje obie płcie. Ma być czysto i schludnie. Nic tak nie odstrasza jak niewyprasowana koszula, czy zaplamiona sukienka. To podstawa, by czuć się komfortowo, a jednocześnie nie zniechęcić partnera już na samym początku spotkania. Szansa na pozytywne pierwsze wrażenie jest tylko jedna, dlatego nie wolno jej zaprzepaścić takimi niedociągnięciami.

 

Zasada nr.2

Istotne w doborze stroju jest miejsce randki. W przypadku restauracji decyzja jest prosta. Panie, najlepiej sukienka lub spódnica – obie wersje zawsze prezentują się bardziej elegancko i dostojnie. Obcasy to dodatkowy element, który nadaje ubiorowi klasy, a jednocześnie nienachalnego seksapilu. Warto zapomnieć o zbyt wydekoltowanych bluzkach, czy opinających sylwetkę sukienkach. Pokazywanie wszystkich walorów na pierwszym spotkaniu to zdecydowanie za dużo dobrego jak na jeden raz. Umiejętnie żonglowanie swoimi atrybutami to klucz do sukcesu – mała czarna, delikatne szpilki i czerwone usta. Brzmi jak zestaw idealny. Mężczyźni mają sprawę jeszcze bardziej ułatwioną. Koszula, eleganckie spodnie, marynarka. Nie musi to być garnitur. Ważne, by jednak wszystkie elementy do siebie pasowały, również kolorystycznie. 

 

Zasada nr. 3

Mniej formalne randki to nie powód do nerwów. Spacer, kino, czy kręgle. Każda z tych okazji to szansa na zaprezentowanie czegoś zupełnie innego. Ważne, by w każdej stylizacji czuć się komfortowo i swobodnie. Idąc na spacer lepiej zapomnieć o niewygodnych szpilkach – pierwsze spotkanie ma być szansą na poznanie siebie, a nie zamartwianie się o każdy krok. Warto na spokojnie zastanowić się jakie atrakcje mogą was spotkać i pod tym kątem podjąć ostateczną decyzję. Ubranie to tylko jeden z elementów. Ostatecznie to nie ono jest najważniejsze, tylko atmosfera pomiędzy wami.

 

Rejestracja