Randkowy tutorial – jak poznać, że pierwsza randka nie będzie ostatnią?

Nawet początkowe 5 minut spotkania może zadecydować o tym, czy w głowie pojawi się chęć na kolejne. Dobre pierwsze wrażenie to jednak nie wszystko. Istnieje kilka uniwersalnych prawd, które pomogą dostrzec potencjał na drugą randkę. Jakie sygnały świadczą o tym, że na jednym spotkaniu się nie skończy?

 

Nieustanna wymiana informacji

Buzia wam się nie zamyka, a od uśmiechu aż bolą policzki? No cóż, w tej sytuacji nie trzeba być wróżką, by stwierdzić, że zapowiada się z was zgrany duet. Nieustanna rozmowa to znak, że macie wiele punktów wspólnych – pasje, zainteresowania, może marzenia, a nawet plany. Każdy z tych elementów to doskonała prognoza na przyszłość. Jeżeli dołączymy do tego identyczne poczucie humoru, to możemy zadać wyłącznie jedno pytanie: czy potrzeba więcej argumentów do kolejnego spotkania?

 

Wzajemny szacunek

Miło spędzacie wieczór, żartujecie i przekraczacie coraz dalsze granice znajomości. Schodzicie na tematy, które nie zawsze powinny być poruszane podczas pierwszego spotkania, a jednak wam to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, podświadomie czujecie, że nie ma w tym nic złego – być może odnaleźliście bratnią duszę, z którą można poruszyć niebo i ziemię. Póki wzajemnie darzycie się szacunkiem i nie naruszacie swej strefy komfortu, to macie prawo do wszystkiego. Rozmowy o seksie nie są w tym przypadku niczym złym, świadczą jedynie o tym, że chcecie się lepiej poznać. Co za tym idzie – druga randka jest w zasięgu ręki!

 

Mowa ciała ma znaczenie

To właśnie nasze ciało najbardziej zdradza nasze pragnienia. Możemy mówić co chcemy, ale na nic się to zda, gdy nasze zachowanie pokaże co innego. Mowa ciała to na randkach szczególnie istotna kwestia. Dzięki niej wiemy, czy nasz partner jest nami zainteresowany. To łatwy sposób upewnienia się, czy jest szansa na kolejne spotkanie. Uśmiech, lekko flirciarski ton głosu i prawdziwe zaangażowanie w rozmowę to znaki, których nie można przeoczyć. To właśnie one ukazują to co najważniejsze. Wasza pierwsza randka wyglądała w tej sposób, a wciąż boicie się chwycić za telefon? Chyba wystarczająco rozwialiśmy wasze wątpliwości!  

Rejestracja