Nowości w księgarniach - 5 książek o miłości idealnych na weekend

Długie, zimowe wieczory - idealne, by zaparzyć sobie herbatę i spędzić czas z dobrą książką. Miłość odmieniana przez wszystkie przypadki, tysiące różnych historii, ale każda z nich inna. Znaleźliśmy dla Was kilka propozycji, które mówią o tym uczuciu w naprawdę wielu wymiarach.

 

Uwaga! To może być miłość (Mhairi McFarlane)

On/Ona nigdy się nie zmieni! Znacie skądś te słowa? Bohaterka tej książki, Anna Allesi, która jest ekspertką w dziecinie sztuki bizantyńskiej umawia się z dziwakami. Dlaczego?  W przeszłości najadła się ogromnego wstydu przez Jamesa Frasera. Właśnie wtedy stwierdziła, że ten mężczyzna nigdy się nie zmieni. Po latach znów pojawia się w jej życiu. Czy będzie w stanie znów mu zaufać i spełni marzenie o inteligentnym mężczyźnie, który będzie jednocześnie romantykiem i dobrym partnerem do mądrych rozmów? Dowiecie się właśnie z tej książki.

 

Dance, sing, love. Miłosny układ (Wheldon Layla)

Dwa miliony czytelników, jak do tej pory, nie mogły się mylić. Zawodowa tancerka Livia Innocenti robi show podczas koncertów i kręcenia teledysków gwiazd muzyki. Podczas  tournée po Europie w Rzymie spotyka topowego piosenkarza Jamesa Sheridana. Arogancki i egoistyczny, a na dodatek w choreografii przewidziano ich duet. Czy to się uda? Czy da się oszukać serce? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tej książce. 

 

Salon sukien ślubnych (Hauck Rachel)

Cora Scott w Tennessee prowadzi z powodzeniem salon sukien ślubnych i spełnia marzenia wielu panien młodych. Po śmierci właścicielki to miejsce popada w ruinę. Dawny blask postanawia mu przywrócić kapitan Haley Morgan, która po odbyciu służby w siłach powietrznych USA wraca do rodzinnej miejscowości. Złamane serce powoduje, że powracają wspomnienia i obietnice z dawnych lat. Dwie bohaterki i dwie historie całkiem różnych miłości.

 

Światło, które utraciliśmy ( Santopolo Jill)

Historia rozpoczyna się w dniu, który na pewno pamiętacie. 11 września 2001 roku to dzień ataku na World Trade Center. Para bohaterów: Lucy i Gabe właśnie wtedy się poznali i zrozumieli, że życie jest zbyt kruche, by przeżywać je bez marzeń, pasji i emocji. Jest też zbyt krótkie, by przeżyć je osobno. Sielanka nie trwa wiecznie i pewnego dnia Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie. Lucy dowiaduje się o tym w dniu swojego wielkiego sukcesu- zdobycia tytułu Emmy dla produkowanego przez nią programu telewizyjnego. W jednej chwili wszystko się kończy. Lucy będzie musiała podjąć wiele decyzji. Czy miłość z 11 września okaże się być ostatnią? Odpowiedź znajdziecie na kartach książki.

 

Zapomniałam o Tobie (Grażyna Szapołowska)

Biografia z rodzinnego podwórka. Pani Grażyna wprowadza nas w swój świat marzeń, miłości i pragnień. Historia osadzona w realiach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej oddaje klimat tamtych lat. O istnieniu miłości, o trudach życia matki i jednocześnie aktorki. Ta biografia to też dowód na to, że wszystko da się przeżyć. Przeczytacie w niej piękne fragmenty miłosnej korespondencji, pełnej tęsknoty i oczekiwania na spotkanie.

To tylko 5 naszych propozycji, które znajdziecie w księgarniach. Nowości w tej tematyce jest naprawdę sporo i jest w czym wybierać. Jesienne wieczory są na tyle długie, że zdecydowanie warto też sięgnąć po klasykę gatunku. Macie swoje ulubione pozycje książkowe? Dodacie coś jeszcze do tej listy? Dajcie znać w komentarzach :)

Rejestracja