Jakie znaki zodiaku tworzą duet idealny? Sprawdź!

Mało kto wierzy w horoskopy. Większość głośno wyraża wobec nich swój przeciw. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Horoskopy czytamy wręcz namiętnie i chcemy, by dobre przepowiednie sprawdzały się jak najprędzej. Szczególny dreszczyk emocji budzą wszystkie te, które związane są z miłością. Mowa o idealnych duetach, czyli parach, których znaki zodiaku tworzą idylliczną całość. Które najlepiej do siebie pasują? Sprawdziliśmy to dla Was!

 

Wybuchowa mieszanka charakterów

Są takie znaki zodiaku, które żyć bez siebie nie mogą. Wzajemnie napędzają się do działania. Nieustannie chcą próbować nowych rzeczy. Testować, sprawdzać, poznawać. Ich cel jest jeden – przeżyć każdy dzień w taki sposób, by wyciągnąć z niego jak najwięcej. Baran i Wodnik – bo o nich mowa – tworzą duet idealny. Uzupełniają się pod każdym względem. Wspólnie poznają świat, który w ich oczach jest jedną, wielką przygodą. Stanowią zgrany team, którego nikt i nic nie powstrzyma. P.S. Podobne wibracje znajdziecie na linii Wodnik – Bliźnięta oraz Wodnik i Waga!

 

Harmonijny duet

Przedstawiciele różnych znaków zodiaku, reprezentują mnogość cech charakteru. Jedni marzą o życiu po brzegi wypełnionym adrenaliną. Inni celebrują codzienność w ciszy i spokoju. Dla tych drugich największą wartością jest wzajemnie zrozumienie i poczucie, że mamy obok siebie partnera godnego zaufania. Właściwy kompan na dobre i złe to priorytet dla obu tych znaków, dlatego Rak i Ryby stanowią duet idealny. Rozumieją się bez słów, co pozwala im cieszyć się każdym dniem. Harmonijny związek, w którym owe wartości są równie ważne, tworzą m.in.: Panna i Skorpion, Rak i Koziorożec, a także Strzelec i Bliźnięta.

 

Duety trudne, a jednak udane

Pewne cechy charakteru po prostu do siebie nie pasują. W przypadku tych znaków zodiaku, żadne reguły jednak nie obowiązują. Mimo licznych niedogodności, to właśnie one znajdują się  w gronie związków udanych i… szczęśliwych. Zarówno Strzelec i Baran, a także Skorpion i Rak nie mogą bez siebie żyć. Ich cechy charakteru stanowią istną mieszankę wybuchową, a jednak mimo to - wszystko działa jak należy.

 

Uwaga na…

Niestety, oprócz duetów idealnych, istnieją również te, które według horoskopów, lepiej by trzymały się z dala od siebie. O których znakach zodiaku mowa? Bliźnięta i Skorpion, Ryby i Panna, a także Wodnik i Rak. Teoretycznie, to właśnie one najmniej do siebie pasują – narażone są na kłótnie, liczne nieporozumienia i grono problemów. Jak sytuacja wygląda w rzeczywistości? Gdy dopada nas prawdziwa miłość, znak zodiaku będzie ostatnią rzeczą, na którą zwrócimy uwagę. Prawdziwe uczucie to nie data urodzenia, a wzajemne relacje, które trzeba pielęgnować każdego dnia. Miło, gdy w powyższym zestawieniu odnajdziemy siebie, jednak jeśli nie – to bez obaw. Niedopasowany znak zodiaku to nie koniec świata! J

Rejestracja