Artykuły

Miłosne porady z zakresu lifestyle’u, psychologii i seksuologii przygotowane przez znanych influencerów.

Psychologia

 Randkowy tutorial – jak się zachować, gdy pierwsza randka kończy się śniadaniem?

Stało się. Pierwsza randka zakończyła się czymś więcej niż przewidywaliście. Było miło, uśmiech nie schodził z Waszych twarzy, a nieco za duża ilość alkoholu zakręciła w głowie. Jak się zachować w takiej sytuacji? Co zrobić, by udane spotkanie nie okazało się jednorazowym wybrykiem?

więcej...
Psychologia

Najlepsze rady na długi związek? Zapytaliśmy pary, które przeżyły razem ponad 30 lat!

Długi i szczęśliwy związek dla wielu wydaje się marzeniem nie do spełnienia. Są jednak pary, których staż małżeństwa przyprawia o zawrót głowy – 30, 40, a nawet 50 lat razem! Co sprawiło, że ich uczucie przetrwało tyle lat? Zapytaliśmy o ich sposób na udany związek!

więcej...
Psychologia

Randkowy tutorial – jakie zachowania nie są wskazane na pierwszej randce?

Lista rzeczy, których nie powinno się robić jest dość długa. Wybraliśmy dla was te najgorsze, o których jak najszybciej musicie zapomnieć. To właśnie te zachowania sprawią, że druga randka znajdzie się poza zasięgiem, a kto wie – może nawet pierwsza skończy się przed czasem!

więcej...
Psychologia

Problem najwyższej rangi, czyli jak złe relacje z teściami mogą wpłynąć na Wasz związek?

Udane małżeństwo to składowa wielu czynników. Wzajemne relacje partnerów to najważniejszy z nich, aczkolwiek nie jedyny. Istotnym elementem, który w wielu przypadkach bardzo silnie oddziałuje na zakochane pary, są teściowe. Relacje z nimi bywają różne – zdarza się, że pokojowe nastawienie jest bardzo trudne do uzyskania. Jak chronić związek w takiej sytuacji?

więcej...
Psychologia

Jak po nieudanym związku otworzyć się na miłość?

Złamane serce to bolączka wielu z nas. Zranione uczucia nie dają o sobie zapomnieć, a myśl o ewentualnym, nowym związku napawa niepokojem. Niemal wszyscy przechodziliśmy, bądź przechodzimy etap w życiu, w którym miłość wydaje się niemal nieosiągalna. Jak więc po nieudanym związku ponownie otworzyć się na to co najpiękniejsze?

więcej...
Psychologia

Dlaczego nie warto wchodzić w związki bez przyszłości?

Związek bez przyszłości, jak sama nazwa wskazuje, nie niesie za sobą szczęśliwej, wieloletniej relacji. Wręcz przeciwnie. Jego konsekwencje bywają opłakane. Po czym poznać, że związek nie ma szans na przetrwanie i dlaczego warto powiedzieć mu definitywne „nie”?

więcej...
Psychologia

Związek na odległość – tak czy nie?

Jak to mówią – miłość nie wybiera. Nie zawsze trafiamy na drugą osobę, która na co dzień jest blisko nas. Opcji jest kilka – poznajemy kogoś przez internet, kto mieszka daleko. Ukochany/ukochana musi wyjechać na dłuższy czas za pracą lub my sami zmieniamy lokację z powodów osobistych czy zawodowych. Co wtedy? Czy taki związek ma w ogóle sens?

więcej...

Rejestracja