5 nieatrakcyjnych zachowań mężczyzn, z punktu widzenia kobiet

Panowie. Pora stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością. Jakie wasze zachowania, według kobiet, są problematyczne? Co irytuje, denerwuje i sprawia, że trudno wyobrazić sobie wspólną przyszłość? Sprawdźcie!

 

Kultura osobista

Wulgaryzmom mówimy głośne „nie”. Żadna kobieta nie zechce u swego boku mężczyzny, którego przecinkiem jest słowo na „k”. Kultura osobista wymaga, by powstrzymać się od tego rodzaju przerywników. Tym bardziej w towarzystwie kobiet, dlatego panowie – chcąc zdobyć serce wymarzonej partnerki, zmieńcie słownictwo.

 

Własne zdanie to podstawa

Niestety, własne zdanie bywa trudne do uzyskania. Wielu mężczyzn, mimo przekroczenia wieku uznawanego za „dorosłość”, wciąż czerpie rady ze strony swoich mam. Nie ma nic złego w bliskiej relacji. Gorzej, gdy jednak wieź jest na tyle silna, że jedna ze stron ma wpływ na decyzję drugiej. Mężczyźni, którzy w odpowiednim momencie nie odcięli pępowiny, z perspektywy kobiet nie są atrakcyjni. Skoro muszą czerpać porady dotyczące życia, to w jaki sposób mają zadbać o swoją partnerkę?

 

Nieumiejętność przyznania racji

Zachowanie, które potrafi wyprowadzić z równowagi każdą kobietę. Nic dziwnego - to jedna z największych męskich przywar. Nieumiejętność przyznania się do błędu została opanowana do perfekcji. Nawet wiedząc, że nie mają racji, „prawdziwi mężczyźni” będą tkwić przy swoim zdaniu niezależnie od wszystkiego. Taki upór to nie oznaka silnego charakteru, a jedynie przejaw poglądów, które w dzisiejszych czasach są mocno negowane przez kobiety. Panowie – najwyższa pora na zmianę nastawienia!

 

Krótkowzroczność

Przejawia się w dwojaki sposób. Po pierwsze, mężczyźni nie zauważają istotnych, z punktu widzenia kobiet, zmian. Nowa fryzura? Żadna różnica. Taka postawa wynika z wielu czynników. Mężczyźni po prostu nie zwracają uwagi na takie „szczegóły”. Nie skupiają się na nich, przez co ich w ogóle nie zauważają. Po drugie, nie widzą wad w swoim zachowaniu. Nie dostrzegają swego lenistwa – brudne skarpetki na podłodze to element dekoracji wnętrz. Nie widzą nic złego w niewyprasowanej koszuli. Tymczasem dla kobiet, które zwracają uwagę na detale, taka postawa to minus, który trudno będzie zaakceptować.

 

Wyjątkowo duże zainteresowanie płcią przeciwną

W skrócie „babiarz”. Żadna kobieta nie będzie z uśmiechem i spokojem patrzeć jak jej mężczyzna ogląda się za innymi. Takie zachowanie to nie tylko sygnał, że warto dwukrotnie przemyśleć przyszłość związku, ale także oznaka braku szacunku. Sprawa jest prosta – jeżeli decydujemy się na głębszą relację z kobietą, to nie okazuje zainteresowania innym. Poczucie wyjątkowości to szczególnie ważny element trwałych relacji. Partnerka, która na każdym kroku będzie czuła, że nie jest tą jedną jedyną, szybko zmieni zdanie i zacznie szukać szczęścia gdzie indziej. Gotowi na zmiany?

 

Rejestracja