Artykuły

Miłosne porady z zakresu lifestyle’u, psychologii i seksuologii przygotowane przez znanych influencerów.

Lifestyle

5 nieatrakcyjnych zachowań mężczyzn, z punktu widzenia kobiet

Panowie. Pora stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością. Jakie wasze zachowania, według kobiet, są problematyczne? Co irytuje, denerwuje i sprawia, że trudno wyobrazić sobie wspólną przyszłość? Sprawdźcie!

więcej...
Lifestyle

Randkowy tutorial – kto do kogo dzwoni, czyli jak zachować się po pierwszej randce?  

Pierwsza randka się udała. Czujesz, że wasza znajomość nie powinna się na niej zakończyć. Wręcz przeciwnie – wiesz, że czeka was wspólna przyszłość. Kto powinien podjąć wyzwanie i odezwać się jako pierwszy? Jak i kiedy to zrobić? Mamy dla was rozwiązanie!

więcej...
Lifestyle

Jak utrzymać bliskość w związku?

Bycie razem to praca na pełen etat. Codziennie trzeba się starać. Niestety, w ferworze obowiązków, często zapominamy o podstawowym spoiwie relacji czyli bliskości. Jej utrzymanie nie należy do najprostszych, ale to właśnie ona gwarantuje długie lata spędzone razem. Jak więc utrzymać ją w związku?

więcej...
Lifestyle

5 sygnałów, które świadczą o zakochaniu

Zakochani? A może jednak nie zakochani? Czasem naprawdę trudno stwierdzić, w jakim stanie się znajdujemy. Niby coś nas ciągnie do drugiej osoby, a jednak w głowie pojawia się pytanie, czy to coś więcej niż chwilowa fascynacja? Mamy dla Was listę sygnałów, których nie można bagatelizować – jeśli tak się czujecie i zachowujecie to odpowiedź jest prosta: jesteście zakochani!

więcej...
Lifestyle

Randkowy tutorial – jak poznać, że pierwsza randka nie będzie ostatnią?

Nawet początkowe 5 minut spotkania może zadecydować o tym, czy w głowie pojawi się chęć na kolejne. Dobre pierwsze wrażenie to jednak nie wszystko. Istnieje kilka uniwersalnych prawd, które pomogą dostrzec potencjał na drugą randkę. Jakie sygnały świadczą o tym, że na jednym spotkaniu się nie skończy?

więcej...
Lifestyle

5 nieatrakcyjnych zachowań kobiet, z punktu widzenia mężczyzn

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Istnieje wiele kobiecych zachowań, które z punktu widzenia mężczyzn nie są atrakcyjne. To właśnie one wzbudzają w nich poirytowanie i nieustannie pytania „o co w tym naprawdę chodzi”. Przygotowaliśmy dla was zestawienie, które obnaży cała prawdę. Drogie panie, zapraszamy do lektury.

więcej...
Lifestyle

Jakie znaki zodiaku tworzą duet idealny? Sprawdź!

Mało kto wierzy w horoskopy. Większość głośno wyraża wobec nich swój przeciw. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Horoskopy czytamy wręcz namiętnie i chcemy, by dobre przepowiednie sprawdzały się jak najprędzej. Szczególny dreszczyk emocji budzą wszystkie te, które związane są z miłością. Mowa o idealnych duetach, czyli parach, których znaki zodiaku tworzą idylliczną całość. Jakie najlepiej do siebie pasują? Sprawdziliśmy to dla Was!

więcej...

Rejestracja