Artykuły

Miłosne porady z zakresu lifestyle’u, psychologii i seksuologii przygotowane przez znanych influencerów.

Psychologia

5 (pozornie) drobnych rzeczy, które budują mocny związek

W ferworze codzienności mogą wydawać się błahe i mało znaczące dla związku. Tak naprawdę to one budują relację i pomagają jej rozwijać skrzydła. Poniżej znajdziecie 5 tylko pozornie drobnych rzeczy, które tak naprawdę odgrywają jedną z głównych ról w pielęgnowaniu uczuć dwóch kochających się ludzi.

więcej...
Lifestyle

5 najbardziej romantycznych miejsc w Małopolsce (i nie będą to Kraków i Zakopane!)

Małopolska, kojarzona przede wszystkim z Krakowem i Zakopanem, to niesamowicie ciekawy i piękny region. Idealny wręcz do zwiedzania we dwoje. Zastanawiacie się, gdzie możecie w tym województwie spędzić ekscytującą randkę (oprócz wspomnianych już popularnych miast)? Sprawdźcie nasze propozycje i jeśli macie coś do dodania – nie zapomnijcie zostawić komentarza.

więcej...
Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum.
Lifestyle

5 starych filmów o miłości, które trzeba zobaczyć [klasyka kina!]

Są takie filmy, które można oglądać bez końca. Takie są właśnie poniższe produkcje – powstały wiele lat temu, a mimo to nadal zachwycają zdjęciami, muzyką, montażem i przede wszystkim fabułą (nie zawsze „słodko-romantyczną”). Te filmy po prostu trzeba zobaczyć, choć zakładamy, że większość z nich (jeśli nie wszystkie) doskonale znacie. Ale kto powiedział, że to właśnie dzisiaj nie można któregoś z nich obejrzeć jeszcze raz?

więcej...
Lifestyle

5 częstych powodów, dla których pary się rozstają

Na początku motyle w brzuchu, dzika namiętność i głowa zaprzątnięta myślami tylko o TEJ osobie. Któż z nas tego nie zna? Potem szybko bańka mydlana pęka, a przecież… nie musi. Okazuje się, że sporo par rozstaje się z podobnych powodów. Warto je poznać, by wiedzieć nad czym pracować. Bo związek to praca (w dodatku ciężka), którą warto wykonać, prawda?

więcej...
Lifestyle

Znane składniki kulinarne, o których nie wiedziałeś, że są… afrodyzjakami!

Mogłoby się wydawać, że skuteczne kulinarne „podsycacze” namiętności to jakieś wyszukane składniki i dania. Nic bardziej mylnego! Jesteśmy pewni, że większość z nich masz w swojej kuchni. Zebraliśmy te najpopularniejsze – z jednej strony można je potraktować z przymrużeniem oka, ale z drugiej nie zaszkodzi pamiętać w codziennej diecie. A nuż, widelec, prawda? ;)

więcej...
Lifestyle

10 cytatów miłosnych o których najprawdopodobniej nie słyszałeś

Cytatów o miłości jest cała masa, bo i słów przepełnionych miłością przez tysiące lat padło miliony. Jeżeli myślisz, że już praktycznie wszystkie je słyszałeś, to jesteś najprawdopodobniej w błędzie. Znaleźliśmy 10 cytatów, o których najprawdopodobniej jeszcze nigdy nie słyszałeś, a które spowodują, że twoje serce zabije szybciej.

więcej...

Rejestracja

Video