Rejestracja

O Randkologii

Randkologia to portal, dzięki któremu poznasz swoją drugą połówkę. Poszukiwanie miłości życia jest tutaj bardzo proste, przyjemne i efektywne!

Idealne dopasowanie – jak to możliwe?

Założenie profilu trwa parę minut, podobnie jak rozwiązanie testu osobowości, którego wynik pozwoli Ci dotrzeć do właściwych osób. Stawiamy na jakość, a nie ilość – umawiaj się tylko z tymi osobami, które do Ciebie pasują. By zwiększyć swoje szanse na idealne dopasowanie – możesz wypełnić dodatkowe testy (IQ i EQ). Codziennie będziemy podsyłać Ci kolejne dopasowania. Akceptuj je lub pomijaj – na tej podstawie uczymy się Twoich upodobań, by podsuwać Ci kandydatów/kandydatki, które potencjalnie mogą skraść Twoje serce.

Miłosne porady dla Randkolowiczów

To nie wszystkie atrakcje Randkologii. Specjalnie dla naszych użytkowników prowadzimy sekcję „Laboratorium miłości”, w której m.in. znani influencerzy i specjaliści dzielą się poradami z zakresu lifestyle’u, psychologii oraz seksuologii. W zakładce „Wasze historie” znajdziesz opowieści Randkolowiczów, którym udało się trafić na TĘ osobą. Dołącz do grona szczęśliwie zakochanych!

Zarejestruj się już teraz i z przyjemnością poszukuj drugiej połówki!