Ideologia

Z doświadczenia wiemy, że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne. Dlatego stworzyliśmy Randkologia, które ma pomóc inteligentnym i ambitnym singlom w znalezieniu tej właściwej osoby.

Randki online wiążą się z pewnymi problemami, ale sądzimy, że znaleźliśmy ich rozwiązanie. Poprzez utrzymywanie jedynie profili osób spełniających wysokie kryteria, dajemy Ci możliwość spotkania tylko tych, którzy odpowiadają Twoim standardom.

Możesz dołączyć do Randkologia, tylko jeśli rozwiążesz test IQ lub osobowości, jesteś studentem lub ukończyłeś wysokiej rangi uniwersytet lub otrzymałeś zaproszenie od członka Randkologia. To gwarantuje, że w Randkologia nie znajdują się przypadkowe osoby.

Nasze testy IQ, EQ i osobowości zostały opracowane przez naukowców i następnie poddane analizie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Heidelbergu w Niemczech. Każdy z tych trzech testów dostarcza rzetelnych informacji na temat Twojego charakteru i Twoich możliwości, które są brane pod uwagę w naszym unikalnym algorytmie (wraz z innymi informacjami na profilu), aby zaproponować Ci dopasowanie, zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Na Randkologia dajemy możliwość poznania się dwóch inteligentnych osób, oraz oferujemy system dopasowań, który naprawdę działa! Zapewniamy nie tylko rozrywkę, ale również oczekiwany efekt.

Do zobaczenia na Randkologia!